Warto czytać. Lekcje języka polskiego w bibliotece.

Uczniowie – Natalia Buć, Karolina Hładuń oraz Karol Sokołowski – zachęcali kolegów do czytania, prezentując recenzje swoich ulubionych książek. W czytelni można było też obejrzeć wystawę nowości (wśród nich beletrystyka, audiobooki, komiksy, literatura zawodowa, a nawet gry planszowe).
Uczniowie wzięli też udział w dyskusjKlasy IIIe/s i III m wzięły udział w lekcjach promujących czytelnictwo. Była to okazja do zapoznania się z nowościami wydawniczymi, zakupionymi przez naszą bibliotekę w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Uczniowie wzięli też udział w dyskusji na temat literatury fantastycznej, doceniając korzyści płynące z czytania. Można było „pobuszować” między regałami i wybrać coś z nowości książkowych. Warto czytać!
Opiekunami były Panie: Alicja Pipiro i Joanna Sapieha.
Opiekunami były Panie: Alicja Pipiro i Joanna Sapieha.