Stypendyści Powiatu Giżyckiego za rok szkolny 2016/2017

4 września Starosta Giżycki wręczył 10 uczniom szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Giżycki, stypendia za wyróżniające wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017.

Nagrodę odebrały uczennice ZSEiI:

Ingrid Pruszyńska – średnia ocen 5.83 (II wynik w szkole), posiada wybitne zdolności do nauki szczególnie z przedmiotów ścisłych i zawodowych, aktywnie uczestniczy w życiu szkoły reprezentując szkołę podczas uroczystości szkolnych, uczestniczka II konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce na szczeblu regionalnym zorganizowanym w Ełku przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Suwałkach.

Magdalena Korecka – średnia ocen 5,68 (III wynik w szkole), aktywnie uczestniczy w życiu szkoły i klasy, wykazuje zdolności plastyczne, które wykorzystuje w organizacji uroczystości szkolnych i pracach na rzecz szkoły takich jak Dni Otwarte Szkoły.

Zdjęcia: Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku