Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Dodano: 5 czerwca 2017   przez Monika

31 maja 2017r. w MODN w Ełku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem dyplomów i nagród w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX.

Z przyjemnością informujemy, że wśród nich byli też nasi uczniowie. W konkursie wzięło udział 6 uczniów naszej szkoły. Wynik nagradzany dyplomem uzyskali:

Marek Milkamanowicz kl. Ii – wynik bardzo dobry

Kacper Makowski kl. IIi – wynik dobry

Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe a pozostali uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy. Konkurs Języka Angielskiego "FOX" pomyślany jest jako forma intelektualnej zabawy językowej. Udział w nim daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej. Zadania z obowiązkowej lekturki mają na celu pokazać, że język stanowi całość, a jego poszczególne komponenty "spotykają się" w literaturze. Ze względu na swoją zawartość i urozmaicony charakter zadania konkursowe stanowią wyzwanie oraz pobudzają dociekliwość.

Uczniom i ich nauczycielom gratulujemy! Kolejna edycja już za rok.

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.