Nauczyciele pracujący w ZSEiI – rok szkolny 2022/2023
L.p. | Nazwisko i imię | Przedmioty |
1 | Bargiel Waldemar | język angielski |
2 | Bochan Monika | przedmioty zawodowe |
3 | Boć Mirosław | przedmioty zawodowe |
4 | Bogdatowicz Ludwik | przedmioty zawodowe |
5 | Borkowski Cezary | wychowanie fizyczne |
6 | ks. Chmielewski Zbigniew | religia |
7 | ks. Czaplicki Karol | religia |
8 | Dąbrowska Danuta | język niemiecki |
9 | Dmochowska Ewa | wychowawca w internacie |
10 | Fąderski Karol | przedmioty zawodowe |
11 | Gabruś Tomasz | kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty zawodowe |
12 | Gałczyńska Anna | biblioteka |
13 | Gieczewski Piotr | wychowanie fizyczne |
14 | Handrysiak Małgorzata | język angielski |
15 | Ilwicki Czesław | przedmioty zawodowe |
16 | Jankowski Wojciech | przedmioty zawodowe |
17 | Jankuniec-Dyk Ewelina | wychowawca w internacie |
18 | Janowski Jerzy | dyrektor, przedmioty zawodowe |
19 | Jaworski Tomasz | wychowanie fizyczne |
20 | Kamińska Iwona | przedmioty zawodowe |
21 | Kisiel Anna | przedmioty zawodowe |
22 | Kitowicz Anna | przedmioty zawodowe |
23 | Kobyliński Kamil | chemia, biologia |
24 | Kondratowicz Henryk | historia, elementy prawa |
25 | Konus Jolanta | kierownik internatu |
26 | Kozłowska Katarzyna | historia, przedmioty zawodowe |
27 | Lasota Małgorzata | język niemiecki |
28 | Ledzińska Natalia | pedagog specjalny |
29 | Lipnicki Ryszard | przedmioty zawodowe |
30 | Łobodzińska Agnieszka | język angielski |
31 | Makarzec Krzysztof | przedmioty zawodowe |
32 | Makarzec Marta | wychowawca w internacie |
33 | Mikołajczyk-Ekstowicz Aneta | język polski |
34 | Miksa Zbigniew | język angielski |
35 | Mucha Mariusz | przedmioty zawodowe |
36 | Nosewicz Małgorzata | język polski |
37 | Ołdakowska Mirosława | fizyka |
38 | Pietnoczka Aleksander | przedmioty zawodowe |
39 | Plaugo Mariola | matematyka |
40 | Plaugo Mirosław | wicedyrektor, historia, WOS, filozofia |
41 | Polasik Marzanna | wychowawca w internacie |
42 | Radziewicz Andrzej | przedmioty zawodowe |
43 | Rejch Marek | wychowawca w internacie |
44 | Roszkowska Agnieszka | matematyka |
45 | Sapieha Joanna | język polski |
46 | Sidorski Robert | przedmioty zawodowe |
47 | Skrzypek Agnieszka | matematyka |
48 | Słowikowski Kamil | wychowanie fizyczne |
49 | Szul-Czetyrbok Maria | fizyka, biologia |
50 | Zalewski Wiktor | przedmioty zawodowe |
51 | Zawada Ewa | geografia, przedmioty zawodowe |
52 | Żemis Ewa | wychowawca w internacie |
53 | Żukowska Anna | pedagog |