Dzień Sportu na Dzień Dziecka

Dodano: 13 czerwca 2017   przez Monika

W czwartek 1 czerwca 2017 r. nastąpiło nieoczekiwane załamanie pogody, było zimno i kropił deszcz. Nie odstraszyło to dzielnych sportowców i zebraliśmy się na boisku szkolnym. Obecne w szkole klasy pierwsze i drugie wystawiły swoje drużyny do różnych konkurencji takich jak: rzut piłką lekarską, rzuty osobiste do kosza, bieg przełajowy, sztafeta przełajowa, mecze piłki nożnej, skok w dal z miejsca, bieg na 60m, przeciąganie liny.

Każdej konkurencji przypisany był nauczyciel – sędzia, który prowadził zawody, a wszystko koordynowali – jak zwykle niezastąpieni – nauczyciele w-f.

Choć aura nie była sprzyjająca, zawodników to nie zniechęciło – z zapałem i zaciekle bronili honoru swojej klasy. Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji i podliczeniu wyników najlepszą drużynę wystawiła kl. IIm – 138 pkt., miejsce drugie zajęła kl. IIe/s 118 pkt., a trzecie klasa Ii – 115 pkt, następne IIi 114 pkt., Im 187 pkt., Ie/s 68 pkt.

Nagrodą nie tylko był prestiż zawodników, ale także torby pełne cukierków ufundowane przez sponsorów dla każdej klasy. Była więc na Dzień Dziecka i zabawa, i integracja, i satysfakcja i przyjemnie spędzony czas czyli to, co młodzież lubi najbardziej.

 

Więcej zdjęć znajdziecie tutaj :)

 

 

 

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.