Dzień Przedsiębiorczości w naszej szkole

Dodano: 30 maja 2017   przez Monika

26 kwietnia 2017 roku odbył się w naszej szkole Dzień Przedsiębiorczości. Uczestniczyło w nim 13-tu uczniów z technikum ekonomicznego. Odbywali oni praktyki m.in. w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Mazurskim Banku Spółdzielczym, czy w biurach rachunkowych i innych przedsiębiorstwach.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN w Giżycku składają serdeczne podziękowania Dyrekcji i pracownikom firm biorących udział w programie.

 

Dzięki ich życzliwości, pomocy i zaangażowaniu nasi uczniowie mogli już teraz zapoznać się w praktyce ze swoim wymarzonym zawodem i tym samym zweryfikować swoje wyobrażenia o nim z rzeczywistością.

Uczniowie są bardzo zadowoleni z odbytych praktyk, było to dla nich ciekawe doświadczenie.

Jednocześnie zachęcamy giżyckich przedsiębiorców do udziału w kolejnej edycji programu „Dzień przedsiębiorczości”.

 

 

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.