Ankieta z absolwentami staży

Dodano: 4 lipca 2017   przez olek

W związku z realizowaną przez FRSE ankietą w ramach badania losów byłych uczestników staży zawodowych ze środków europejskich (Leonardo da Vinci, Erasmus+, PO KL, PO WER), Narodowa Agencja uprzejmie prosi o wparcie w realizacji badania oraz przekazanie kwestionariusza osobom, które brały udział w stażach i praktykach zawodowych uczniów w ramach realizowanych przez FRSE programów. 

Kwestionariusz jest dostępny do wypełnienia pod poniższym linkiem:

http://losyabsolwentow.badanie.net/

Ankieta jest anonimowa, a podane przez uczestników informacje będą wykorzystane jedynie dla potrzeb realizowanego badania. Wypełnienie formularza powinno zająć nie więcej niż 15 minut. 

Dziękujemy za współpracę!

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.